Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
ksiazki-dla-dzieci *Książki dla dzieci, młodzieży i nastolatków - blog4u.pl

ksiazki-dla-dzieci

Książki dla dzieci, młodzieży i nastolatków

Mój profil

Opis bloga

Ważne jest aby potrafić dobrze wybrać książki dla dzieci. Na rynku pojawia się sporo książek i wśród nich postaramy się wybrać coś dla naszych najmłodszych czytelników.

archiwum

    2017
    Kwiecień
    Marzec

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 3184 osób

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


ksiazki-dla-dzieci

Książki

Bestsellerowe powieści kryminalne, wyprowadzone z najlepszych szwedzkich tradycji fikcji i literatury kryminalnej: dobrze napisane, z historią, która utrzymuje się i jest fascynująca. Unikatowe zjawisko na światowym rynku literackim! Sprzedano ponad 60 milionów egzemplarzy.

Książki te można czytać na wielu płaszczyznach: na przykład w kryminałach pełnych ciemnych i często politycznych tajemnic, takich jak doskonałe, wielowątkowe powieści, pełne prawdziwych wydarzeń i ludzi, a na końcu podobne do psychologicznych thrillerów. Wciągająca i niepowtarzalna!

Pakiet składa się z 3 tomów trylogii:

Men kto nienawidzi kobietDziennikarz i wydawca Millennium? Mikael Blomkvist spogląda na starą sprawę czterdzieści lat temu, gdy zniknęła bez śladu Harriet Vanger. Pomoc udzielana jest przez Lisbeth Salander, młodego, intrygującego outsidera i genialnego badacza. Blomkvist i Salander tworzą niezwykły zespół. Razem szybko wpadają w pułapkę mrocznej i krwawej historii rodziny.

Girl, która grała z ogniemW następnej części trylogii milenijnej podążamy za ekscytującymi przygodami dwóch bohaterów, Lisbeth Salander i Mikael Blomkvist, których los ponownie pojawił się. Lisbeth, ze względu na nieszczęsny zbieg okoliczności, jest podejrzany o popełnienie poważnej przestępczości i jest prowadzony przez policję. Mikael nie wierzy w jej winę i zaczyna prowadzić śledztwo. Dramatyczna rasa zaczyna się od czasu ...

Zamek z piasku, który upadłŻycie Lisbeth Salander ponownie grozi śmiertelnym niebezpieczeństwem. Mikael Blomkvist dociera do ciemnej przeszłości Salander i podąża prawdą. Powoduje to trzęsienie ziemi w rządzie i służbach bezpieczeństwa.


Głosuj (0)
eldzik 22:39:12 7/04/2017 [komentarzy 0] Komentuj